Nasze produkty

Gold Pack 20l

Jest to 100%-owy olej palmowy, produkt o wysokiej zawartości prowitaminy A oraz karotenu, wysoka wytrzymałość cieplna, nie posiada smaku i zapachu, idealny do głębokiego smażenia – mięsa, frytek, pączków itp. Produkt do wielokrotnego stosowania w praktycznym opakowaniu blaszanym.

Top Q 5l

Olej rzepakowy uzyskany z uszlachetnionej odmiany rzepaku, stworzony specjalnie z myślą o profesjonalistach. Idealny do krótkotrwałego smażenia, pieczenia i sałatek. Charakteryzuje się neutralnym smakiem i zapachem. Nie zawiera cholesterolu, posiada obniżoną zawartość kwasu erukowego.

Tytan 10kg

Wyjątkowo trwały i wydajny w warunkach smażenia dużych ilości żywności mocno przyprawionej i silnie przetworzonej. Produkt rekomendowany do smażenia potraw i przekąsek serwowanych na gorąco, mocno przyprawionych, takich jak: mięsa, frytki i produkty skrobiowe, panierowane warzywa, ryby.

Qualito plus 10l

Produkt do głębokiego i płytkiego smażenia potraw serwowanych na gorąco i na zimno, wyprodukowany na bazie oleju uzyskanego z nasion rzepaku i owoców palmy czerwonej. Frytura o korzystnym żywieniowo składzie, bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe (ok. 57%). Produkt wzbogacony substancjami spowalniającymi niekorzystne przemiany zachodzące w trakcie obróbki cieplnej oraz składnikami ograniczający pienienie tłuszczu. Forma półpłynna ułatwia dozowanie tłuszczu.

Goldpalm 22l

Jest to 100% olej palmowy. Jest przeznaczony do przemysłowego, ciągłego i wsadowego smażenia pączków, faworków, frytek, chipsów oraz do głębokiego i wielokrotnego smażenia mięs, ryb, warzyw i innych produktów w zakładach gastronomicznych, cukierniczych i piekarskich. Produkt ten podkreśla naturalny smak i aromat potraw, a także jest odporny na długotrwałe ogrzewanie w temperaturze 180 st.C. Frytura posiada dużą odporność na utlenianie, jak również nie ciemnieje w procesie smażenia.

Solfryt 10l

Formuła frytury zapewnia unikalne połączenie wysokich wartości użytkowych i korzystnego profilu żywieniowego. Wyjątkowe właściwości produktu gwarantuje kompozycja tłuszczowa, w której skład wchodzą oleje: słonecznikowy, rzepakowy i palmowy. Produkt rekomen- dowany do smażenia potraw i przekąsek serwowanych na gorąco i na zimno, takich jak: ryby, owoce morza, mięsa, drób, pączki, faworki, frytki i produkty skrobiowe, panierowane warzywa.

Pan Max 5l

Specjalistyczna frytura w płynie, przeznaczona do wielokrotnego, głębokiego smażenia frytek, chipsów, mięs, ryb, warzyw, pączków, faworków. Pozwala na długotrwałe smażenie nie tracąc przy tym swej jakości: nie ciemnieje, nie pieni się, nie dymi. Odpowiednia zawartość naturalnych przeciwutleniaczy – tokoferoli we fryturze Pan Max, w porównaniu do smalcu, gwarantuje w procesie długotrwałego smażenia wysoką stabilność oraz neutralny smak i zapach.

Qualito Ultra 9kg

Bardzo trwały i wydajny w warunkach smażenia dużych ilości mocno przyprawionej i przetworzonej żywności. Format opakowania jednostkowego – 0,5 kg kostka, przyśpiesza pracę, oszczędzając czas potrzebny na rozpuszczenie i kłopotliwe dzielenie frytury stałej.

Olej uniwersalny 5l

Jest to 100% olej rzepakowy rafinowany. Do smażenia, gotowania i sałatek.

Ułatwiamy pozbywanie się
odpadów olejowych z restauracji!

Podpisz umowę, miej to z głowy.

+48 500 311 483

biuro@zielonarestauracja.pl